sobota, 23 kwietnia 2016

Pierwszy dzień Memoriału

Pierwszy dzień Memoriału trwał długo. Mecze zaczęły się planowo od 9:30, a skończyły po godzinie 19.
Najwięcej emocji i liczenia zarówno setów, jak i małych punktów było w Grupie C, czyli tej gdzie grała nasza drużyna.

System gry wyglądał następująco: grano 3 sety do 21 punktów. Za każdy zdobyty set przyznawano jeden punkt. Dwie pierwsze drużyny z grupy z najwyższą ilością punktów awansowały dalej. W przypadku takiej samej ilości setów, liczono stosunek małych punktów.

Wyniki w meczach:

Po grupowych meczach, była krótka przerwa na obiad, a następnie rozegrano półfinały.

Pierwszy półfinał między WP-Transferem a TSSPS Tarnobrzeg trwał 3 sety. Pierwsza partia zupełnie nie wyszła naszej drużynie, ale w dwóch kolejnych zawalczyli i udało im się zwyciężyć 2 : 1, a tym samym awansować do finału.

Drugi półfinał pomiędzy ADS Woltą Warszawa a BREL Myszków zakończył się zwycięstwem warszawskiej drużyny 2 : 0 .

A już jutro mecze finałowe kobiet i mężczyzn.
W meczu o trzecie miejsce zmierzą się BREL Myszków oraz TSSPS Tarnobrzeg, zaś w finale spotkają się WP-Transfer i ADS WOLTA Warszawa.