sobota, 3 marca 2012

67. Rozpoczęcie fazy play-off

Dziś odbyły się pierwsze mecze fazy play-off. Gdy przybyliśmy na miejsce, skończył się się mecz MONTAN Stal z Strażą Pożarną. Z tego co usłyszeliśmy, to jedynie w pierwszym secie strażacy stawili opór, jednak cały mecz bez większych problemów wygrał MONTAN.

Nasz mecz zaczął się o czasie, a naszymi dzisiejszymi przeciwnikami była drużyna Medyczne Szkoły Policealnej. O meczu można powiedzieć, że przebiegał pod znakiem sporej ilości zepsutych zagrywek po obu stronach. Niestety tylko drużyna MSP na tym traciła. Nasza drużyna rekompensowała zepsute zagrywki, tymi dobrymi, których nasi przeciwnicy nie mogli przyjąć. Trzeba jednak przyznać, że MSP potrafiło stawić opór, co pokazali w pierwszej fazie drugiego seta. Natomiast w secie trzecim, kiedy pod koniec przyjechała Telewizja Miejska, nawiązała się pod koniec walka (żartowano, że to specjalnie dla telewizji ;-]) i to w tym secie MSP zdobyła najwięcej punktów.
Ogólnie MSP nieźle dawała sobie radę, a u nas pojawiło się kilka niezbyt przyjemnych kontuzji i tym miejscu kapitanowi drużyny, Jankowi Rutkowskiego oraz Maciejowi "Skale" Skalnemu, życzymy szybkiego powrotu do dobrej formy.
Ostateczny wynik:
WP-Transfer kontra Medyczna Szkoła Policealna 3:0 (25:14, 25:14,25:19)Wyniki pozostałych meczów podamy wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz