sobota, 24 marca 2012

76. Krótki mecz

Dzisiejsza słoneczna sobota obfitowała w kilka wydarzeń. Z samego rana mecz rozegrali Państwowa Straż Pożarna oraz ZAKŁAD DRZEWNY Domostawa i skończył się on wynikiem 3: 1 dla strażaków. Gdy pojawilismy się na miejscu na boisku rozgrywała się zażarta walka pomiędzy MONATN Stal a Hotelem Galicja Ulanów.

Żadna z drużyn nie miała zamiaru ustąpić i próbowali wzajemnie się przechytrzać. Trzeba tu zaznaczyć, iż Galicja grała znów w pięcioosobowym składzie, ale i tak radziła sobie całkiem dobrze. Podczas tych setów, które widzieliśmy, walka toczyła się niemal przez cały czas punkt za punkt. Gdy przyszedł czas na tie-break, obie drużyny wydawał się już zmęczone, ale to ekipa MONTAN Stal zachowała trochę więcej sił i to ona zwyciężyła ostatecznie 3:2.

Mecz naszej drużyny natomiast był chyba czymś w rodzaju treningu. W zeszłym tygodniu mecz z PROFILE VOX zaczął się od naszego przegranego seta, jednak dzisiaj nasza drużyna w luźnej atmosferze wyszła na boisko i zagrała swoje. Miało miejsce kilka nietypowych zagrań, dość sporo dobrych zagrywek oraz efektownych ataków i bloków. Z kolei Profile grali nerwowo, wpadali na siebie oraz niepotrzebnie się kłócili, nie wspominając już o zbyt dużej ilości popsutych zagrywek.
Dzisiejszy mecz był w pewnym sensie przygotowaniem do finału, a przede wszystkim do nadchodzącego memoriału.
Pojedynek zakończył się wynikiem:
WP-Transfer vs. PROFILE VOX 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)

Szczegóły wyniki w poszczególnych setach oraz terminy kolejnych rozgrywek podamy wkrótce.